Karta Multisport

W naszym klubie karta Multisport (Benefit) upoważnia do:

  • uczestnictwa w zajęciach grupowych fitness oraz spinningowych
  • korzystania z w pełni wyposażonej, nowoczesnej siłowni z rozbudowaną STREFĄ CARDIO (z najnowocześniejszym na świecie sprzętem Cardio marki Life Fitness Elevation) z możliwością użycia aplikacji Virtual Trainer oraz dotykowymi ekranami LCD).
  • korzystania z doskonale zaprojektowanego sprzętu do ćwiczeń siłowych Life Fitness oraz strefą wolnych ciężarów.
  • korzystania z fińskiej sauny (suchej) - osobnej dla kobiet i mężczyzn
  • nieograniczonego czasu wizyty w naszym klubie

 

Użytkownicy aktywnych kart MultiSport Plus upoważnieni są do korzystania z usług Wejście PAKIET USŁUG: sauna – bez ograniczeń czasowych + jedna dowolnie wybrana usługa z pośród: siłownia – bez ograniczeń czasowych lub zajęcia fitness – jedne zajęcia lub indoor cycling – jedne zajęcia lub sztuki walki – jedne zajęcia lub joga - jedne zajęcia lub taniec – jedne zajęcia. Istnieje możliwość skorzystania tylko z jednego pakietu podczas jednej wizyty w obiekcie bez dopłaty.

Do każdorazowego wejścia użytkownika kart MultiSport na siłownię od godziny 16:00 do 20:30 w dniach od poniedziałku do czwartku wymagana jest dodatkowa dopłata ze strony Użytkownika w wysokości 4 PLN.

Poza wejściem w ramach PAKIET USŁUG dla posiadaczy kart MultiSport wymagana jest każdorazowo dopłata w wysokości 4 PLN.